Kontakt
Adres:
ul K.K. Baczyńskiego 6
35-210 Rzeszów
Tel:
+48 512 132 134
E-mail:
kontakt@witkowskaspojrzenia.pl
Instagram
No images found!
Try some other hashtag or username
(c) Witkowskaspojrzenia, 2020

O mnie

//witkowskaspojrzenia.pl/wp-content/uploads/2020/06/IMG_0593-scaled.jpg

Witkowska spojrzenia to przede wszystkim wizualny przekaz pasji, jaką jest fotografia.

Kim jestem i jak pracuję? Fotografem, który do każdej realizacji podchodzi indywidualnie. Charakter moich projektów ma swoje odzwierciedlenie w wieloletnim doświadczeniu w pracy z modą i kreowaniem wizerunku. Równie istotną rolę odgrywa zdobyte przeze mnie wykształcenie - jestem absolwentką wydziału Sztuki na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Akademii Fotografii w Krakowie. Obie artystyczne uczelnie i ich odrębne perspektywy pracy z obrazem ukierunkowały mnie na wyjątkowe postrzeganie otaczającego świata i pomogły spojrzeć na fotografię świeżym okiem. Dzięki temu pracuję nieszablonowo, nie podążam ślepo za trendami i zawsze wsłuchuję się w potrzeby Klienta. Obojętnie, czy realizuję własne pomysły, czy też wdrażam w życie czyjąś wizję, zawsze daję z siebie wszystko.

Posiadam wygodne, przestronne i dobrze wyposażone studio, które pozwala realizować nawet najbardziej wymagające projekty i sprzyja komfortowi wspólnej pracy.

Choć w fotografii znalazłam sposób na życie, nigdy nie zapominam o tym, że wciąż jest to moja największa pasja. A jest to pasja o tyle niezwykła, że pomaga mi spełniać nie tylko moje własne marzenia, ale i marzenia osób, z którymi mam okazję pracować.